Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 44 Ürün

All in One Bilgisayar (Monitör PC) Ne Demek?

All in One PC, hepsi bir arada bilgisayar olarak Türkçeleştirilebilir. Son dönemin popüler bilgisayarlarından biri olan All in One, Monitör PC olarak da geçer. Adından da anlaşıldığı gibi bilgisayar kasasında olan ekran kartı, işlemci, ram, HDD gibi tüm donanımlar monitör gövdesinde toplanır. Bu da özellikle yer bakımından bir kazanç sağlar.

All in One PC aynı zamanda kabloların neden olduğu karmaşıklığı da ortadan kaldırır. Daha derli toplu bir alanda bilgisayarı kullanma şansı verir. Ofis, büro vb. işletmeler bu nedenle yavaş yavaş monitör bilgisayar çeşitleri ile bilgisayarlarını yenilemektedir.

Bu tür bilgisayarların diğer bir avantajı ise ekstra bir monitör maliyetinden kurtarmasıdır. Tabii ki alınan bilgisayarda yer alan monitörün taşıdığı özellikler değişkenlik gösterip fiyatı etkilese de klasik bir masaüstü bilgisayara göre çok daha ekonomiktir.

All in One ile masaüstü sistemleri doğrudan karşılaştırılamaz. Alınacak bilgisayarın özellikleri ve kullanım sistemleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle alacağınız bilgisayarın donanım özelliklerini iyi incelemeniz ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayıp karşılamayacağından emin olmanız önemlidir.

All in One Bilgisayar Kullanışlı Mı?

All in One bilgisayar birçok açıdan kullanıcılara avantaj sağlar. Bunlardan ilki belirttiğimiz gibi kabloların neden olduğu karmaşıklığı ortadan kaldırması ve yer tasarrufu sağlamasıdır. Diğer bir avantajı ise herkesin kurup kullanabileceği kadar kolay olmasıdır. Aldığınız bilgisayarı sadece fişe takmanız yeterlidir.

All in One bilgisayar çeşitleri standart düzeyde tüm ihtiyaçları karşılar. Ekstra bir hoparlör bağlantısı gerektirmez. Ancak yine de daha üst düzey bir sistem kullanmak isterseniz, giriş arkada olduğundan yine kabloların karmaşıklığı ile uğraşmazsınız.

Aldığınız model ile gelen bilgisayarlarda büyük oranda kablosuz fare ve klavye gönderilir. Bu da yine alanın derli toplu olmasını sağlar. Ancak yine isterseniz kablolu ürünler de kullanabilirsiniz.

Bunlarla birlikte monitör PC ekstra bir enerji tasarrufu sağlar. Özellikle yeni üretilen modeller performansı üst düzeyde tutarak ciddi bir enerji tasarrufu sağlar. Bazı markalar güç kazancını artırmak için laptoplarda kullanılan sistemin bir benzerini de kullanmaktadır. All in One PC aynı zamanda çok sessiz çalışır. Rahatsız eden fan sesleri duyulmaz.

Sistemsel olarak bakıldığında ise All in One’de recover özelliği vardır. Bu da bilgisayarda olası bir çökme durumunda verilerin kaybolmadan kurtarılmasını sağlar. Diğer bir yandan bilgisayarda meydana gelebilecek arızaların tespiti ve tamiri daha kolaydır. Ayrıca taşıması kolay olduğundan servise rahatlıkla götürülebilir.

Monitör PC Modelleri

Monitör PC modelleri oldukça geniş bir aralıktadır. Örneğin bazı markaların All in One PC dokunmatik özelliği vardır. Bu da istediğiniz an bilgisayarınızı kocaman bir tablete çevirebileceğiniz anlamına gelir.

Gelişen teknoloji ile bu bilgisayarlarda kullanılan ekranlar da oldukça üst düzeydedir. İnce ve şık tasarımının yanında, çözünürlük ve renk bakımından da teknolojik olan All in One bilgisayar modelleri vardır.

Ofis için All in One düşünenler Acer gibi markalara yönelebilir. Bu markaların her seviyede Monitör PC modeli bulunur. Kişiler için de pek çok farklı seçenek sitemizde bulunmaktadır. Technopc, DELL, ACER, QUADRO ve Lenovo modellerinden bütçenize uygun olan bir tanesini rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

All in One Bilgisayar Fiyatları

All in One bilgisayar fiyatları özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ekran kartı, kullanılan işlemci, RAM, kapasitesi ve monitör özellikleri fiyatları belirlemektedir. Sitemizde çok çeşitli All in One modeli bulunmaktadır. Filtreleme yaparak bütçeniz içinde kalan bilgisayarları görüntüleyerek istediğiniz modeli anında sipariş verebilirsiniz. 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.